LM334M regulowane źródło prądowe 1μA - 10mA; SO8
Regulowane źródło prądowe
- wykrywanie stan niski / wysoki
- prąd wyjściowy 1uA - 10mA
- napięcie wyjściowe 20V
Wystaw opinię o produkcie
2,85 zł
Cena
2,85 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,85 zł
Promocja trwa do %s
3,50 zł
Cena
3,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM334M
Opis produktu
Opis produktu
Regulowane źródła prądu 1μA - 10mA
| symbol | LM334M |
| typ | regulowane źródło prądowe |
| metoda wykrywania | stan niski / wysoki |
| prąd wyjściowy | 1μA - 10mA |
| napięcie zasilające | 80mV - 40V |
| napięcie wyjściowe | 20V |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| obudowa | SO8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.