LM30-3015PA czujnik indukcyjny M30, PNP / NO, zakres działania 15mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 15mm
- wyjście PNP NO
- średnica M30
Wystaw opinię o produkcie
73,17 zł
Cena
73,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
73,17 zł
Promocja trwa do %s
90,00 zł
Cena
90,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
90,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM30-3015PA
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 15mm i wyjściu typu PNP / NO
| symbol | LM30-3015PA |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NO |
| zakres działania | 15mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ30x64mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.