LM30-3010PBT czujnik indukcyjny M30, PNP / NC, zakres działania 10mm
LM30-3010PBT to indukcyjny czujnik zbliżeniowy produkcji firmy Autonics, przeznaczonego do bezdotykowego wykrywania obiektów wykonanych z różnych metali.
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM30-3010PBT
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 10mm i wyjściu typu PNP / NC
| symbol | LM30-3010PBT |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NC |
| strefa działania | 10mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ30x60mm |
| wyjście | złącze M12 4pin |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.