LM30-3010PA czujnik indukcyjny M30, PNP-NO, zakres działania 10mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 10mm i wyjściu typu PNP NO.
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM30-3010PA
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 10mm i wyjściu typu PNP NO.
| symbol | LM30-3010PA |
| wyjście | PNP / NO |
| strefa działania | 10mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ30x60mm |
| wyjście | przewód 2m |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.