LM30-3010NC czujnik indukcyjny M30, NPN / NO + NC, zakres działania 10mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 10mm
- wyjście NPN NO + NC
- średnica M30
Wystaw opinię o produkcie
65,04 zł
Cena
65,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,04 zł
Promocja trwa do %s
80,00 zł
Cena
80,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
80,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM30-3010NC
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 10mm i wyjściu typu NPN NO + NC
| symbol | LM30-3010NC |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | NPN / NO + NC |
| zakres działania | 10mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ30x60mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.