LM18-33008PC-L czujnik indukcyjny M18, PNP / NO + NC, zakres działania 8mm
LM18-33008PC-L to czujnik indukcyjny zbliżeniowy produkcji firmy Lanbao, przeznaczony do bezdotykowego wykrywania różnorodnych materiałów (metale, ciecze, tworzywa sztuczne, drewno, szkło).
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
89,43 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
110,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM18-33008PC-L
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 8mm i wyjściu typu PNP / NO+NC
| symbol | LM18-33008PC-L |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP NO / NC |
| strefa działania | 8mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ18x70mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.