LM18-3008NA czujnik indukcyjny M18, NPN / NO, zakres działania 8mm
LM18-3008NA to indukcyjny czujni zbliżeniowy, produkowanego przez firmę YUMO, przeznaczonego do bezdotykowego wykrywania metalowych obiektów.
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM18-3008NA
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 8mm i wyjściu typu NPN / NO
| symbol | LM18-3008NA |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | NPN / NO |
| strefa działania | 8mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ18x60mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.