LM18-3005PB czujnik indukcyjny M18, PNP / NC, zakres działania 5mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 5mm
- wyjście PNP NC
- średnica M18
Wystaw opinię o produkcie
52,85 zł
Cena
52,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
52,85 zł
Promocja trwa do %s
65,00 zł
Cena
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM18-3005PB
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 5mm i wyjściu typu PNP / NC
| symbol | LM18-3005PB |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NC |
| zakres działania | 5mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ18x63mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.