LM18-3005PA czujnik indukcyjny M18, PNP-NO, zakres działania 5mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 5mm i wyjściu typu PNP NO
Wystaw opinię o produkcie
52,85 zł
Cena
52,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
52,85 zł
Promocja trwa do %s
65,00 zł
Cena
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM18-3005PA
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 5mm i wyjściu typu PNP NO
| symbol | LM18-3005PA |
| wyjście | PNP / NO |
| strefa działania | 5mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ18x60mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.