LM18-3005NC czujnik indukcyjny M18 NPN NO/NC, zakres działania 5mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 5mm i wyjściu typu NPN NO / NC
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM18-3005NC
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 5mm i wyjściu typu NPN NO / NC
| symbol | LM18-3005NC |
| wyjście | NPN NO / NC |
| strefa działania | 5mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ18x60mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.