LM18-3005NA czujnik indukcyjny M18, NPN-NO, zakres działania 5mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 5mm i wyjściu typu NPN NO
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM18-3005NA
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 5mm i wyjściu typu NPN NO
| symbol | LM18-3005NA |
| wyjście | NPN / NO |
| strefa działania | 5mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ18x60mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.