LM12-3004PC czujnik indukcyjny M12, PNP-NO / NC, zakres działania 4mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu PNP NO / NC.
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM12-3004PC
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu PNP NO / NC.
| symbol | LM12-3004PC |
| wyjście | PNP / NO + NC |
| strefa działania | 4mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x55mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.