LM12-3004PA czujnik indukcyjny M12, PNP / NO, zakres działania 4mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 5mm
- wyjście PNP NO
- średnica M12
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM12-3004PA
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu PNP / NO
| symbol | LM12-3004PA |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NO |
| zakres działania | 4mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x56mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.