Czujnik indukcyjny LM12-3004NB z zakresem działania 4mm i wyjściem NPN NC jest niezawodny i precyzyjny.
LM12-3004NB czujnik indukcyjny M12, NPN-NC, zakres działania 4mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu NPN NC.
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM12-3004NB
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu NPN NC.
| symbol | LM12-3004NB |
| wyjście | NPN / NC |
| strefa działania | 4mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x55mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Irek