LM12-3002NCT czujnik indukcyjny M12, NPN-NO/NC, zakres działania 2mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu PNP NC/NC.
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM12-3002NCT
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu PNP NC/NC.
| symbol | LM12-3002NCT |
| wyjście | PNP / NC + NC |
| strefa działania | 2mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x60mm |
| wyjście | złącze M12 4pin |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.