LM12-3002NC czujnik indukcyjny M12, NPN-NO / NC, zakres działania 2mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu NPN NO / NC.
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM12-3002NC
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu NPN NO / NC.
| symbol | LM12-3002NC |
| wyjście | NPN / NO + NC |
| strefa działania | 2mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x55mm |
| wyjście | przewód 2m |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.