LM 324AN wzmacniacz operacyjny DIP14
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 4
- pasmo przenoszenia 1,2MHz
Wystaw opinię o produkcie
1,30 zł
Cena
1,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,60 zł
Cena
1,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM324AN
Opis produktu
Opis produktu
Poczwórny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 1,2MHz
| symbol | LM324AN |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 4 |
| pasmo przenoszenie | 1,2MHz |
| szybkość narastania | 0,5V/μs |
| napięcie zasilające | 3 - 32V |
| temperatura pracy | -0°C / 70°C |
| obudowa | DIP14 |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.