LL4448 dioda prostownicza (przełączająca) impulsowa 100V / 150mA; miniMelf
Dioda prostownicza przełączająca impulsowa do montażu powierzchniowego
Wystaw opinię o produkcie
0,04 zł
Cena
0,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,04 zł
Promocja trwa do %s
0,05 zł
Cena
0,05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,05 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LL4448
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza przełączająca impulsowa do montażu powierzchniowego
| symbol | LL4448 |
| typ | dioda prostownicza |
| napięcie wsteczne | 100V |
| prąd przewodzenia | 150mA |
| napięcie przewodzenia | 1V |
| czas przełączenia | 4ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 2A |
| obudowa | miniMelf |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.