1N4148 dioda prostownicza (przełączająca) impulsowa 100V / 150mA; 0805
Dioda prostownicza (przełączająca) impulsowa
Wystaw opinię o produkcie
0,16 zł
Cena
0,16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,16 zł
Promocja trwa do %s
0,20 zł
Cena
0,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,20 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 1N4148 0805
Opis produktu
Opis produktu
Szybka dioda prostownicza (przełączająca) impulsowa charakteryzująca się wysokim napięciem pracy do 100V i czasie przełączania 4ns
| symbol | 1N4148 |
| typ | dioda impulsowa |
| napięcie wsteczne | 100V |
| prąd przewodzenia | 150mA |
| napięcie przewodzenia | 1V |
| czas wyłączenia | 4ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 500mA |
| obudowa | 0805 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.