LL-304WC1X-W5-3P dioda LED 3mm, biała neutralna, jasność 780-1300mcd
Dioda LED
- średnica 3mm
- kolor świecenia biała neutralna
- klosz przeźroczysty
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LL-304WC1X-W5-3P
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED do montażu przewlekanego, średnica 3mm, kolor świecenia biały neutralny
| symbol | LL-304WC1X-W5-3P |
| kolor świecenia | biały neutralny |
| napięcie znamionowe | 2,6-3,6Vdc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| jasność świecenia | 780-1300mcd |
| barwa | 5500K |
| kąt świecenia | 100° |
| średnica | 3mm |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.