LK-712 lampka kontrolna 1-fazowa; zasilanie 10-30Vdc
Lampka kontrolna LK-172 służąca do optycznej sygnalizacji napięcia w obwodzie elektrycznym.
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LK-712R-10-30V
Opis produktu
Opis produktu
Lampka kontrolna LK-172 służąca do optycznej sygnalizacji napięcia w obwodzie elektrycznym.
| symbol | LK-712R-10-30V |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| kolor świecenia kontrolki | czerwony |
| pobór mocy | 0,8W |
| zaciski śrubowe | 2,5mm |
| temperatura pracy | -25°C / 50°C |
| montaż | szyna DIN TS35 |
| szczelność | IP20 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Instrukcja
Deklaracja zgodności CE
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.