Czujnik indukcyjny LJ30A3-15-ZCY z zakresem działania 15mm i wyjściem PNP NO/NC jest bardzo solidny i niezawodny. Działa precyzyjnie, idealny do wykrywania metalowych obiektów w różnych zastosowaniach przemysłowych. Łatwy w montażu i konfiguracji, zapewnia stabilne działanie.
LJ30A3-15-Z/CY czujnik indukcyjny M30, PNP / NO + NC, zakres działania 15mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 15mm
- wyjście PNP NO + NC
- średnica M30
Wystaw opinię o produkcie
52,85 zł
Cena
52,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
69,11 zł
Promocja trwa do %s
65,00 zł
Cena
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
85,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LJ30A3-15-Z/CY
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 15mm i wyjściu typu PNP / NO + NC
| symbol | LJ30A3-15-Z/CY |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NO + NC |
| zakres działania | 15mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ30x70mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
MiłosZ