LJ30A3-10-Z/BY czujnik indukcyjny M30, PNP / NO, zakres działania 10mm
LJ30A3-10-Z/BY to indukcyjny czujnik zbliżeniowy w dużej obudowie, często stosowany w automatyce przemysłowej do bezdotykowego wykrywania metalowych obiektów.
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,04 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
80,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LJ30A3-10-Z/BY
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 10mm i wyjściu typu PNP / NO
| symbol | LJ30A3-10-Z/BY |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NO |
| zakres działania | 10mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ30x69mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.