LJ18A3-8-Z/BY czujnik indukcyjny M18, PNP-NO, zakres działania 8mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 8mm i wyjściu typu PNP NO.
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LJ18A3-8-Z/BY
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 8mm i wyjściu typu PNP NO.
| symbol | LJ18A3-8-Z/BY |
| wyjście | PNP / NO |
| strefa działania | 8mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ18x69mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.