LJ18A3-8-Z/BX czujnik indukcyjny M18, NPN / NO, zakres działania 8mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 8mm
- wyjście NPN NO
- średnica M18
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LJ18A3-8-Z/BX
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 8mm i wyjściu typu NPN / NO
| symbol | LJ18A3-8-Z/BX |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | NPN / NO |
| zakres działania | 8mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ18x68,5mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.