LJ18A3-8-Z/AY czujnik indukcyjny M18, PNP / NC, zakres działania 8mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 8mm
- wyjście PNP NC
- średnica M18
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LJ18A3-8-Z/AY
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 8mm i wyjściu typu PNP / NC
| symbol | LJ18A3-8-Z/AY |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NC |
| zakres działania | 8mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ18x69mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.