LJ18A3-5-Z/AX czujnik indukcyjny M18, NPN / NC, zakres działania 5mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 5mm
- wyjście NPN NC
- średnica M18
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LJ18A3-5-Z/AX
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 5mm i wyjściu typu NPN / NC
| symbol | LJ18A3-5-Z/AX |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | NPN / NC |
| zakres działania | 5mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ15x61mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.