LJ12A3-4-Z/BY czujnik indukcyjny M12, PNP / NO, zakres działania 4mm
LJ12A3-4-Z/BY to indukcyjny czujnik zbliżeniowy, szerokiego stosowanego w automatyce przemysłowej i druku 3D. Służy on do bezdotykowego wykrywania metalowych obiektów z odległości do 4 mm.
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LJ12A3-4-Z/BY
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu PNP / NO
| symbol | LJ12A3-4-Z/BY |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NO |
| zakres działania | 4mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x58mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.