LJ12A3-4-Z/BX czujnik indukcyjny M12, NPN-NO, zakres działania 4mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu NPN NO.
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LJ12A3-4-Z/BX
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu NPN-NO.
| symbol | LJ12A3-4-Z/BX |
| wyjście | NPN / NO |
| strefa działania | 4mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x63mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.