LJ12A3-2-Z/CY czujnik indukcyjny M12, PNP / NO + NC, zakres działania 2mm
LJ12A3-2-Z/CY to indukcyjny czujnik zbliżeniowy. Służy on do bezdotykowego wykrywania metalowych obiektów. Charakteryzuje się wyjściem PNP z funkcjami NO i NC.
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LJ12A3-2-Z/CY
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu PNP / NO+NC
| symbol | LJ12A3-2-Z/CY |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NO + NC |
| zakres działania | 2mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x58mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.