Czujnik indukcyjny LJ12A3-2-ZBX z zakresem działania 2mm i wyjściem NPN NO działa bardzo precyzyjnie. Jest solidnie wykonany, łatwy w montażu i niezawodny w wykrywaniu metalowych obiektów. Idealny do zastosowań przemysłowych.
LJ12A3-2-Z/BX czujnik indukcyjny M12, NPN / NO, zakres działania 2mm
LJ12A3-2-Z/BX to indukcyjny czujnik zbliżeniowy, szeroko stosowany w automatyce, robotyce oraz w drukarkach 3D jako czujnik stołu (endstop).
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LJ12A3-2-Z/BX
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu NPN / NO
| symbol | LJ12A3-2-Z/BX |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | NPN / NO |
| zakres działania | 2mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x60mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Krzyś