LJ12A3-2-Z/AX czujnik indukcyjny M12, NPN / NC, zakres działania 2mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 2mm
- wyjście NPN NC
- średnica M12
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LJ12A3-2-Z/AX
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 10mm i wyjściu typu NPN / NC
| symbol | LJ12A3-2-Z/AX |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | NPN / NC |
| zakres działania | 2mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x60mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.