LF356N wzmacniacz operacyjny DIP8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 1
- pasmo przenoszenia 5MHz
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LF356N
Opis produktu
Opis produktu
Jednokanałowy wzmacniacz operacyjny o szerokości pasma 5MHz
| symbol | LF356N |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 1 |
| pasmo przenoszenie | 5MHz |
| szybkość narastania | 12V/μs |
| napięcie zasilające | 10-36V |
| temperatura pracy | 0°C / 70°C |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.