LF347N wzmacniacz operacyjny DIP14
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 4
- pasmo przenoszenia 3MHz
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LF347N
Opis produktu
Opis produktu
Poczwórny wzmacniacz operacyjny o paśmie przewodzenia 3MHz
| symbol | LF347N |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 4 |
| pasmo przenoszenie | 3MHz |
| szybkość narastania | 13V/μs |
| napięcie zasilające | ±3,5 - 18V |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| obudowa | DIP14 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.