LAW01 wtyk bananowy lutowany na przewód - czerwony
Wtyk bananowy z możliwością przylutowania przewodu.
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LAW01-R
Opis produktu
Opis produktu
Wtyk bananowy z możliwością przylutowania przewodu.
| symbol | LAW01 |
| typ | wtyk banaowy |
| napięcie znamionowe | |
| prąd | |
| kolor izolacji | czerwony |
| średnica wtyku | 4mm |
| średnica przewodu z izolacją | 6mm |
| średnica przewodu bez izolacji | 1,7mm |
| długość całkowita | 45mm |
| montaż | lutowany na przewód |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.