LAS1-BY-22TSA/R wyłącznik bezpieczeństwa - grzybkowy, przekręcany
Panelowy wyłącznik bezpieczeństwa - grzybkowy.
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LAS1-BY-22TSA/R
Opis produktu
Opis produktu
Panelowy wyłącznik bezpieczeństwa - grzybkowy.
| symbol | LAS1-BY-22TSA/R |
| ilość torów | 2 x NC; 2 x NO |
| ilość pozycji | 2 |
| obciążalność styków | 5A / 250Vac |
| otwór montażowy | 16mm |
| szczelność | IP40 |
| wyprowadzenia | konektor 2,4mm |
| temperatura pracy | -25°C / 55°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.