LAS1-AY-22TSR wyłącznik bezpieczeństwa grzybkowy przekręcany ON-ON
Wyłącznik bezpieczeństwa, odblokowanie poprzez przekręcenia wyłącznika
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LAS1-AY-22TSR
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik bezpieczeństwa, odblokowanie poprzez przekręcenia wyłącznika
| symbol | LAS1-AY-22TSR |
| ilość torów | 2 |
| ilość pozycji | 2 |
| styki | ON-ON |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 5A |
| otwór montażowy | 16mm |
| wyprowadzenia | konektor 2,4mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.