LAS1-AY-11Z/R/24V przełącznik stabilny, podświetlany czerwony ON-ON; 24V
Przycisk stabilny okrągły podświetlany, kolor podświetlenia czerwony
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LAS1-AY-11Z/R/24V
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk stabilny okrągły podświetlany, kolor podświetlenia czerwony
| symbol | LAS1-AY-11Z/R/24V |
| ilość torów | 1 |
| ilość pozycji | 2 |
| podświetlenie LED | czerwony 24V |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 5A |
| styki | do lutowania |
| średnica otworu montażowego | 16mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.