LAS1-AY-11TSR wyłącznik bezpieczeństwa przekręcany
Wyłącznik bezpieczeństwa
- przekręcany
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LAS1-AY-11TSR
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik bezpieczeństwa przekręcany
| symbol | LAS1-AY-11TSR |
| typ | wyłącznik bezpieczeństwa |
| ilość torów | 1 |
| ilość pozycji | 2 |
| styki | ON-ON |
| obciążalność styków | 5A / 250Vac |
| otwór montażowy | 16mm |
| wyprowadzenia | konektor 2,4mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.