LAS1-AY-11/G/24 przełącznik chwilowy, podświetlany zielony OFF-(ON); 24V
Przycisk chwilowy okrągły podświetlany, kolor podświetlenia zielony
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LAS1-AY-11/G/24
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk chwilowy okrągły podświetlany, kolor podświetlenia zielony
| symbol | LAS1-AY-11Z/G/24 |
| ilość torów | 1 |
| ilość pozycji | 2 |
| podświetlenie LED | zielony 24V |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 5A |
| styki | do lutowania |
| średnica otworu montażowego | 16mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.