LAS1-AWY-11ZT/R przycisk chwilowy czerwony POWER
Przycisk chwilowy podświetlany o oznaczeniem POWER
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LAS1-AWY-11ZT/R
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk chwilowy podświetlany o oznaczeniem POWER
| symbol | LAS1-AWY-11TZ/R |
| typ | przycisk panelowy |
| rodzaj przełącznika | ON-(ON) |
| podświetlenie | 12V |
| kolor podświetlenia | czerwony |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 5A |
| otwór montażowy | 22mm |
| wyprowadzenia | konektor 2,4x0,8mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.