Zakup przycisku chwilowego LAS1-AWY-11ZTB to trafiona decyzja. Produkt jest solidnie wykonany i działa bez zarzutu, co sprawia, że spełnia swoje zadanie w 100%. Niebieskie podświetlenie dodaje estetyki i jest dobrze widoczne. Polecam każdemu, kto szuka niezawodnego przycisku w przystępnej cenie.
LAS1-AWY-11ZT/B przycisk chwilowy niebieski POWER
Przycisk chwilowy podświetlany o oznaczeniem POWER
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LAS1-AWY-11T/B
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk chwilowy podświetlany o oznaczeniem POWER
| symbol | LAS1-AWY-11TZ/B |
| typ | przycisk panelowy |
| rodzaj przełącznika | ON-(ON) |
| podświetlenie | 12V |
| kolor podświetlenia | niebieski |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 5A |
| otwór montażowy | 22mm |
| wyprowadzenia | konektor 2,4x0,8mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Olek