LAS1-AWY-11T/G przycisk chwilowy podświetlany zielony; oznaczenie POWER
Przycisk chwilowy podświetlany; kolor zielony; oznaczenie POWER
Wystaw opinię o produkcie
19,51 zł
Cena
19,51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
19,51 zł
Promocja trwa do %s
24,00 zł
Cena
24,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LAS1-AWY-11T/G
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk chwilowy podświetlany; kolor zielony; oznaczenie POWER
| symbol | LAS1-AWY-11T/G |
| ilość torów | 1 |
| ilość pozycji | 2 |
| styki | ON-(ON) |
| kolor podświetlenia | zielony |
| napięcie podświetlenia | 12V |
| obciążalność styków | 5A / 230V |
| otwór montażowy | 22mm |
| wyprowadzenia | lutowane |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.