LAS1-APY-22TS wyłącznik bezpieczeństwa przekręcany
Wyłącznik bezpieczeństwa przekręcany
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LAS1-APY-22TS
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik bezpieczeństwa przekręcany
| symbol | LAS1-APY-22TS |
| typ | wyłącznik bezpieczeństwa |
| ilość torów | 1 |
| ilość pozycji | 2 |
| sposób przełączania | ON-ON |
| typ | bistabilny |
| odblokowanie poprzez | przekręcenie |
| podświetlenie | nie |
| obciążalność styków | 5A / 250Vac |
| otwór montażowy | 22mm |
| wyprowadzenia | konektor 2,4mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.