LAS1-APY-11TS wyłącznik bezpieczeństwa grzybkowy przekręcany ON-ON
Wyłącznik bezpieczeństwa przyciskowy
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LAS1-APY-11TS
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik bezpieczeństwa przyciskowy
| symbol | LAS1-APY-11TS |
| typ | wyłącznik bezpieczeństwa |
| rodzaj | grzybkowy przekręcany |
| podświetlenie | brak |
| ilość torów | 1 |
| styki | ON-ON |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 5A |
| szczelność | IP40 |
| otwór montażowy | 22mm |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.