LAS0-K-40C43 przełącznik joystick 4-pozycji bistabilny
Przełącznik dźwigniowy stabilny typu joystick, 4 pozycyjny.
Wystaw opinię o produkcie
113,82 zł
Cena
113,82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
113,82 zł
Promocja trwa do %s
140,00 zł
Cena
140,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
140,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 23295
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik dźwigniowy stabilny typu joystick, 4 pozycyjny.
| symbol | LAS0-K-40C-43 |
| ilość pozycji | 5 |
| typ przełącznika | stabilny |
| konfiguracja styków | 2x NO - OFF - 2x ON |
| obciążalność styków | 10A / 500V |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP67 |
| wyprowadzenia | śrubowe |
| temperatura pracy | -22°C / 55°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.