L5973D przetwornica DC/DC SO8
Układ przetwornicy DC/DC
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: L5973D
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy DC/DC
| symbol | L5973D |
| napięcie wyjściowe | 1,2-35V |
| prąd wyjściowy | 2A |
| napięcie zasilające | 4,4-36V |
| moc | 2,25W |
| częstotliwość | 250kHz |
| obudowa | SO8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.