L5972D przetwornica DC/DC SO8
Miniaturowa przetwornica DC/DC o dużej wydajności prądowej 2A
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: L5972D
Opis produktu
Opis produktu
Miniaturowa przetwornica DC/DC o dużej wydajności prądowej 2A
| symbol | L5972D |
| napięcie zasilające | 4,4-36V |
| napięcie wyjściowe | 1,2-36V |
| prąd | 2A |
| moc | 1,2W |
| częstotliwość | 250kHz |
| obudowa | SO8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.