L517ED-F dioda LED 5mm; czerwona - migająca, jasność 10mcd; zas. 5-12Vdc
Dioda LED czerwona dyfuzyjna migająca
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,41 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: L517ED-F
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED czerwona dyfuzyjna migająca
| symbol | L517ED-F |
| kolor świecenia | czerwony - migający 2,4Hz |
| napięcie znamionowe | 5-12Vdc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| jasność świecenia | 10mcd |
| długość fali czerwony | 635nm |
| kąt świecenia | 120° |
| klosz | dyfuzyjny |
| średnica | 5mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.