L3BD 500A dioda LED 3mm niebieska dyfuzyjna; jasność 500mcd
Dioda LED
- średnica 3mm
- kolor świecenia niebieski
- klosz dyfuzyjny
Promocja trwa do %s
Kod produktu: L3BD500A
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED do montażu przewlekanego, średnica 3mm, kolor świecenia niebieski
| symbol | L3BD500A |
| napięcie znamionowe | 3-3,6Vdc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| jasność świecenia | 500mcd |
| długość fali | |
| kąt świecenia | 40° |
| klosz | dyfuzyjny |
| średnica | 3mm |